נסיעות לחו''ל

התחלה בטוחה לכל נסיעה
גם כשאתם בחו"ל, אתם יכולים לדעת שיש מי שדואג לכם בעת הצורך. הכניסו לרשימת המטלות לקראת הנסיעה, גם רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל.

מתי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ?
רבים מלקוחתנו פונים אלינו ערב הטיסה על מנת לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם זאת חשוב לדעת שביטוח נסיעות לחו"ל מפצה על ביטול נסיעה עקב אשפוז של הנוסע או בן משפחה מקרבה ראשונה ולכן כדאי ורצוי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם רכישת כרטיסי הטיסה ! עלות הביטוח אינה משתנה ואתם מוגנים בפני ביטול.
יתרה מזאת , ניתן להרחיב את הפיצוי למקרה נסיעה למקרים מורחבים יותר מקרבה ראשונה בתוספת תשלום.


איזה סוג של ביטוח נסיעות לחו"ל ?
אופי הנסיעה , יעד הנסיעה ומשך תקופתה משנים את אופי הביטוח נסיעות לחו"ל שלכם לדוגמה :
סוף שבוע באירופה - כשנוסעים לטיול אורבני במדינות מפותחות לזמן קצר לא נרכוש הרחבות שנדרשות במקרים אחרים אבל חשוב שניתן את הדעת לגבי ביטוח הטלפון שלנו , ביטוח המחשב המצלמה או כל ציוד יקר ערך אחר .
נסיעת סקי- אין כמו סקי ! האדרנלין, הנוף , הבילויים .... אבל כמה כיף ככה מסוכן . בחופשת סקי חשוב שיהיה לנו ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבות של ספורט אתגרי , לעתים בביטוחים מסוימים יש הרחבה מיוחדת לספורט חורף כולל איתור וחילוץ .
תרמילאים - מתכננים חופשה ארוכה ? חשוב גם לתכנן את הביטוח בהתאם . קיימים ביטוחי נסיעות לחו"ל המתאימים לתרמילאים , כוללים בתוכם גם ספורט אתגרי ואיתור וחילוץ כי אי אפשר לדעת אך נרצה לבלות בתקופת הטיול. עם זאת הביטוח לתרמילאים מתחשב בתקופת זמן ארוכה ולכן בהשוואה לטיול קצר המחיר ליום זול יותר .
בסוכנות קריטי ביטוח והשקעות ישמחו להתאים עבורכם ביטוח נסיעות המתאים לאופי הנסיעה שלכם .
ליד כרטיס הטיסה, מאחורי הדרכון, כדאי שתהיה לכם בכיס הפנימי בתיק גם פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. לא צריך לחשוב על הגרוע מכל, אבל לא מזיק להתכונן מראש לתקלות לא נעימות. במקרה הצורך, אם נגנבה המזוודה או שחלילה, אתם זקוקים לטיפול רפואי, צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות ידאג שתקבלו כיסוי כספי ושירות איכותי באופן מיידי, בכל מקום שתהיו על פני כדור הארץ.
לקישור