ביטוח בריאות

להבטיח את הטיפול הטוב ביותר 
ביטוח בריאות מבטיח למבוטחים את הטיפול הטוב ביותר הקיים. בדרך כלל טיפול בריאותי כזה שמור למיוחסים או לעשירים. באמצעות רכישת ביטוח בריאות איכותי בסוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, תוכלו להבטיח לעצמכם וליקיריכם מענה רפואי מהמעלה הראשונה.
צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, מקפדי להציע ללקוחות הסוכנות מוצרי ביטוח בריאות איכותיים ואמינים. על בסיס קשרי עבודה הדוקים עם חברות הביטוח המובילות, תוכלו לבחור ביטוח ביראות בהתאמה מושלמת ובתנאים נוחים במיוחד. עכשיו הבריאות שלכם בידיים הטובות ביותר ובעת הצורך תקבלו מענה רפואי מובחר ומתאים.

מערך רפואי ובריאותי - לשירותכם

הצורך בביטוח בריאות פרטי עולה, כאשר המערך הרפואי הקיים לא מספק. למרות שתחום הרפואה בישראל הוא מהמובילים בעולם, לא תמיד מצליחים אזרחי המדינה ליהנות ממנו כראוי. בישראל קיים מערך ביטוחי מדורג המוצע לכל אזרח. מביטוח בריאות בסיסי ועד תכניות ביטוח משלימות בקופות החולים, לפי בחירת המבוטחים ובתמורה לתשלום חודשי. עם זאת, עדיין קיימים שירותים רפואיים ועזרים רפואיים רבים שאינם מכוסים בביטוחים אלה.

תרופות - סל התרופות נקבע על ידי משרד האוצר. הוא הקובע אילו תרופות ימומנו על ידי המדינה וקובע התוויה לכל תרופה, כלומר, ייעודה למחלה מסוימת. מהלך זה מקשה מאוד על קבלת תרופות מותוות, לטיפול במחלות אחרות, ובכל מקרה לא ניתן מענה לחולים הזקוקים לתרופות שלא נכנסו לסל התרופות הלאומי. ביטוח הבריאות הפרטי, מציע מענה תרופתי, ללא תלות בסל התרופות וקביעותיו.
השתלות - ביטוח הבריאות הפרטי מבטיח איתור איברים להשתלה ברוב הבנקים לאיברים בעולם, המאושרים לפי האמנה הבינלאומית להשתלות. מדובר במקסימום המשאבים הקיימים לקידום ביצוע השתלת איברים חיונית, בעת הצורך.
ניתוחים וטיפולים בחו"ל - שרותי הרפואה הציבוריים מספקים את שירות בגבולות מדינת ישראל, ורק במקרים חריגים  מאפשרים טיפול בחו"ל. כיסוי זה בתוך ביטוח הבריאות הפרטי, מאפשר טיפול בחו"ל על פי המלצת רופא בלבד. במקרה הצורך הפוליסה תכסה את כל הטיפול והשהיה בחו"ל. אם יש צורך בביקורים חוזרים, במקרה של סכנת חיים, ימומנו גם הטיסות, בתוספת מלווים.
למה כדאי לרכוש ביטוח בריאות אצל סוכנות קריטי ביטוח והשקעות? >>

הכיסוי במקרה של מחלה קשה, מעניק סכום חד פעמי ומשקיט את הצורך בכסף נזיל לתקופה מסוימת. הביטוח נותן מענה גם כהשלמה לביטוח אובדן כושר עבודה. הפיצוי ניתן בדרך כלל לאחר שלושה חודשים, כאשר פיצוי למחלה קשה ניתן כעבור חודש בלבד ומפצה על הזמן ללא הכנסה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>