ביטוח חיים

להיות בטוחים בכל מצב 
רכישת ביטוח חיים בזמן מוקדם ככל האפשר בחיים, תבטיח שתהיו בטוחים כלכלית בכל מצב. אי אפשר לצפות מה יקרה לכם בעתיד, אבל אפשר וכדאי להתכונן מראש עד כמה שניתן. צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות, ילווה אתכם במהלך אחת הבחירות החשובות שתעשו למענכם ולמען היקרים לכם.

סוכנות קריטי ביטוח והשקעות, ממליצה לכל לקוחותיה לנקוט בניהול סיכוני התא המשפחתי, באופן אקטיבי. הכוונה היא לקחת כל אפשרות בחשבון באופן מתוכנן ומושכל ולמצוא פתרונות כלכליים משתלמים מוקדם ככל האפשר. צוות הסוכנות המנוסה ידאג להתאים לכם תכניות ביטוח חיים בהתאמה מושלמת, לפי דרישותיכם ולפי יכולת ההחזר החודשי הנוחה ביותר. צוות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם יודע ש כשמדובר בביטוח חיים, מדובר בתכנון לטווח ארוך ובעת הצורך, ידאג לתת לכם טיפול מקצועי ורגיש.

לדאוג לעצמכם, כדי שתוכלו להמשיך לתת

ביטוח חיים מציע כיסוי כלכלי כמתרחשת פגיעה ביכולת הפרנסה. מצבים כמו נכות, אובדן כושר עבודה  מסיבות שונות, או מות המבוטח, כל אלה משפיעים באופן ישיר ומיידי על כלכלתם של המבוטח ובני משפחתו. לאחר רכישת ביטוח חיים, מתחייבת חברת הביטוח להעביר סכום כסף קבוע מראש, כקצבה או כמענק חד פעמי למבוטח או ליורשיו. מדובר בפיתרון נדרש ביותר, במיוחד בתקופת ההחלמה הפיסית או הרגשית.

שאלת היקף הפיצוי במימוש ביטוח החיים צריכה לקבל התייחסות מקצועית ומנוסה. ככלל, קיימים כמה מודלים המספקים תשובה להתלבטות זו. המודל בעל הפיצוי הנמוך ביותר, נותן מענה כלכלי לתקופה של חמש שנים. המטרה היא לשמר את רמת ההכנסה המשפחתית לתקופה בת חמש שנים, מתוך הנחה כי לאחר פרק זמן זה, יסתגלו בני המשפחה לחיים החדשים וימצאו מקורות הכנסה אחרים. מודלים אחרים כוללים מתן פיצוי נרחב יותר, אבל גם עלות ביטוח חיים גבוהה יותר. מודלים אלה נשענים על חישובי עלות אחזקת משק בית וגידול ילדים, עד לבגרותם. כמו כל משפחה, יש צורך בכיסוי כל צרכיהם הפיסיים והרוחניים וכן לקחת בחשבון, כי במקרה מוות, כל פרנסת המשפחה מוטלת על הורה יחיד.

חשוב לבחור תכנית ביטוח חיים מתאימה ומספקת, אשר לא תכביד על ההוצאות החודשיות השוטפות. ליווי מקצועי ומנוסה, יעניק לכם את כל המידע ויידע להתייחס למכלול הסוגיות הנובעות מאורח החיים האישי שלכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>