אודות

הגנה כלכלית עם כיסוי 
סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מאמינה בתכנון פיננסי בטווחים משתנים, לכל אורך החיים. כחלק מקבוצת שחם, מציעה הסוכנות לכל לקוח ניסיון מקצועי מוכח ופתרונות משתלמים בהתאמה מושלמת.
מחויבים לביטחון כלכלי

סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מציעה ללקוחותיה שירות והכוונה בכל התחומים הפיננסיים הנוגעים לבית העסק או לתא המשפחתי. הסוכנות מתמחה בניהול פיננסי, תוך ראייה כוללת, המקפידה להתאים בין המוצרים הקיימים בשוק, לתכנון עתידי של הצרכים הכלכליים האישיים של כל לקוח. כך, מציעה הסוכנות, ניהול כספים נזילים בטווח הקצר, קרנות השתלמות בתנאים ייחודיים, לטווח הבינוני, וניהול תכניות פנסיה וביטוח מנהלים לטווח הארוך. כל ההמלצות הניתנות ללקוחות, לוקחות בחשבון את צורכי המעסיק או העובד ומתייחסות למצב המשפחתי והפיננסי שלהם.

אסי קריטי, מנכ"ל הסוכנות וכן צוות העובדים כולו, מאמינים בחשיבות ניהול סיכוני התא המשפחתי, באופן מקצועי ומושכל. לקוחות הסוכנות נהנים משורה של מוצרים מובילים, החל בביטוח בריאות איכותי, דרך ביטוח סיעודי וכלה בתכניות ביטוח חיים. כל אלה, מבטיחים עתיד כלכלי יציב וכיסוי הכרחי לכל מצב בלתי צפוי. סוכנות קריטי ביטוח והשקעות, עוסקת בראש ובראשונה באנשים. כל לקוח הוא עולם ומלואו וצוות הסוכנות מחויב לביטחונו הכלכלי בכל שלב.

למידע נוסף אודות צוות הסוכנות לחץ כאן >>

קהל לקוחות הסוכנות הוא רחב ומגוון. צוות קריטי ביטוח והשקעות, מלווה במסירות לקוחות עצמאיים, חברות מסחריות, משרדי עורכי דין, חברות היי טק, חברות סטארט אפ ובעלי מקצועות חופשיים. הסוכנות מציעה פתרונות ביטוח גם לשכירים ולבתי אב פרטיים. מוצרי הביטוח המוצעים ללקוחות מגיעים מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

סוכנות קריטי ביטוח והשקעות היא חברה במועדון הכסף של חברת ביטוח מגדל ובעלת ציון לשבח על פעילותה המקצועית.

הנכם מוזמנים להכיר את סוכנות קריטי ביטוח והשקעות. לקבלת פרטים ולמענה לשאלות אנא פנו לעמוד צור קשר >> 

הסוכן הוא סוכן פנסיוני ולא יועץ פנסיוני. בסוכנות משווקים מוצרים פנסיוניים של: מגדל, מנורה, הראל, הפניקס, כלל, אלטשולר שחם, פסגות. לסוכנות יש זיקה ו/או אינטרס כלכלי למוצרים הפנסיוניים שהיא משווקת, לרבות קבלת עמלות.