ניהול תיקי השקעות

לבחור במסלול של תשואה גבוהה 
אם צברתם סכום כסף משמעותי ואין לכם צורך בו בזמן הקרוב, מדוע שלא תשקיעו אותו בתבונה ותרוויחו ממנו עוד? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לבחור בניהול תיקי השקעות בסוכנות קריטי ביטוח והשקעות. מומחי הסוכנות יובילו אתכם לתשואה טובה.
מומחי סוכנות קריטי ביטוח והשקעות יטפלו בכסף שלכם בידיים מקצועיות ואחראיות. כבר בפגישה הראשונה תקבלו את מלוא המידע והפרטים הנוגעים להשקעות המומלצות ביותר עבורכם. תוכלו לגבש עם מנהל ההשקעות בסוכנות דרכי פעולה ומדיניות השקעה רצויות, המבוססות על מכלול הצרכים והמטרות של ההשקעה הנדרשת. סוג ההשקעה ייקבע בהתאמה לאישיותכם ולרמת הסיכון המתאימה לכם.

מהו ניהול תיקי השקעות?

תיק השקעות כולל בתוכו אפשרויות השקעה, מסלולים כלכליים ומכשירים פיננסיים נבחרים, כמו אגרות חוב, ניירות ערך, פיקדונות מסוגים שונים וסחר במט"ח. כל שילוב בין מרכיבים אלה מביא להתאמה מיטבית בין ניהול ההון המושקע לבין אופי המשקיע וצרכיו.

אחד המשתנים אשר לו השפעה מכרעת על פעילות תיק ההשקעות, הוא מידת הסיכון שמוכן המשקיע לקחת עם כספו. לפי מידת סיכון זו יבחרו המכשירים הפיננסיים וכיווני ההשקעה המומלצים.

שירות ניהול תיקי השקעות מציע ללקוחות ידע מקצועי וניסיון, לצד המלצות פיננסיות הנסמכות על קריאה מדויקת ומהימנה של שוק ההון בזמן אמיתי. על מנהל תיק ההשקעות לספק ללקוח כיווני השקעה נבחרים המבוססים על מידת הסיכון, כמות ההון המושקע, וטווח ההשקעה הנדרש.
 

לקבלת הצעה לחץ כאן >>