קרן השתלמות

הדרך הכי קלה להרוויח 
שוק ההשקעות לטווח הבינוני מציע מגוון נרחב של קרנות השתלמות לציבור הרחב. כל אחד יכול למצוא קרן השתלמות מתאימה ונוחה להשקעה קלה. צוות מומחי סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, יסייע לכם לבחור בדרך הכי משתלמת להרוויח.
דווקא מפני שקיימות כל כך הרבה קרנות השתלמות לבחירת הציבור, חשוב לקבל סיוע מקצועי לפני שמתחילים להשקיע. מומחי סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, מתמצאים היטב בתחום קרנות ההשתלמות, ויידעו להתאים לכל לקוח קרן השתלמות שתשתלם לו. על בסיס מקצועו של הלקוח, גובה השתכרותו ודרישותיו האישיות, יציגו לו נציגי הסוכנות מבחר קרנות השתלמות מחברות הביטוח וההשקעות המובילות בישראל. לאחר עדכון בקשר להטבות הנובעות מתנאי ההשקעה בקרן, כל שנותר הוא להתחיל להרוויח מכל היתרונות.

על היתרונות שמאחורי הקרן

העובדה שההשקעה בקרן השתלמות הפכה פופולארית כל כך, לא צריכה להפתיע אף אחד. מדובר במכשיר השקעה פיננסי לטווח הבינוני, שמציע שורה של יתרונות והטבות לכל משקיע. בראש ובראשונה מדובר בהשקעה פטורה ממס. ההון הצבור מתקבל לאחר שש שנות השקעה, כאשר בתנאים שונים ניתן אף לקצר את משך זמן ההשקעה. אם המשקיע מבקש לשמור את כספו בקרן, הוא יכול לעשות זאת בקלות ואף לשמור על ערכו של הכסף.

כל אחד יכול לבחור בקרן השתלמות מתאימה לעיסוקו ולאופן השתכרותו. קיימות קרנות השתלמות המיועדות לשוק השכירים וכן לעצמאיים. שכירים נהנים מקרן השתלמות כהטבה ממקום העבודה. בדרך כלל המעסיק יפריש גם הוא כסף מידי חודש לקרן העובד. ניתן לעבור מקרן אחת לאחרת מבלי לפגוע בתנאי ההשקעה המקוריים. גמלאים יכולים להשקיע את כספם לתקופה בת שלוש שנים בלבד וליהנות בקלות מפירות ההשקעה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>