פתרונות לפרישה

להגיע מוכנים לפנסיה 

השינוי שמביאה איתה היציאה לפנסיה, נוגע בכל תחומי החיים ודורש היערכות והסתגלות. לא בכל תוצאות השינוי אפשר לשלוט, אבל בחירה בפתרונות לפרישה מתאימים תיתן הגנה כלכלית ושקט נפשי הכרחי. צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, ילווה אתכם במקצועיות וברגישות באחת התחנות החשובות בחייכם. 

אחד ההיבטים החשובים ביותר בשנות הפנסיה הוא הביטחון הכלכלי. לאחר שנות עבודה וקריירה ארוכות, נצברו כספים ונכסים ועתה הגיע הזמן ליהנות מפירות ההשקעה. צוות מומחי סוכנות קריטי ביטוח והשקעות, יושיט לכם יד בוטחת בדרככם החדשה ויציע לכם פתרונות לפרישה שימצו את ההכנסות הפיננסיות שלכם ביעילות ובקלות. תוכלו לקבל תמונה אמיתית של כל הנכסים הפיננסיים שלכם, לבחור בדרכי פעולה משתלמות וליהנות מעתיד כלכלי בטוח.

ניצול חכם של כל הנכסים הפיננסיים

במשך שנות העבודה הארוכות, צברתם תכניות חיסכון והשקעה שונות. ייתכן וחלקן אבדו בדרך, בעקבות מעבר בין מעסיקים ושינויים מקצועיים. לקראת הפרישה לגמלאות, כדאי לקבל תמונה כוללת ומלאה של כל הנכסים הפיננסיים השייכים לכם. זו אבן הדרך הראשונה בתהליך גיבוש פתרונות לפרישה. יש לאתר את המקורות הפיננסיים הקיימים תחת שמכם, לבדוק את מצבם ולהתעמק בסעיפים המרכיבים אותם. חשוב להתייחס לסוגיות מיסוי, הטבות שונות בעת הפדיון, מועדי פדיון מומלצים והיבטים מקצועיים נוספים.


לאחר קבלת כל המידע הנדרש אפשר לגשת לשלב השני, בניית תכנית פיננסית מספקת. עתה, כאשר אינכם מקבלים עוד משכורת חודשית, כדאי לדאוג להכנסה שוטפת שתהלום את רמת החיים הנוכחית והעתידית. חשוב לקחת בחשבון את כל הצרכים והתוכניות ולהשאיר מענה כלכלי למקרי חירום ולשעת הצורך. מומחה בפתרונות לפרישה ייבנה עבורכם תכנית כלכלית מתאימה, שתאפשר, מצד אחד, פדיון נכסים קיימים לפי לוח זמנים מובנה, ומצד שני, תמליץ על המשך השקעה אחראית, במכשירים פיננסיים משתלמים.

 
לקבלת הצעה לחץ כאן >>