ביטוח עסק

כיסוי הכרחי לכל מצב 
לאחר שבניתם את בית העסק שלכם ויצרתם תכנית עסקית מפורטת, כדאי להשלים את המלאכה ברכישת ביטוח עסק מתאים בסוכנות קריטי ביטוח והשקעות. צוות הסוכנות ידאג למכלול פתרונות ביטוח אמינים ומשתלמים, כדי שתמיד תהיו מכוסים, בכל מצב.
ביטוח עסק כולל בתוכו פתרונות לשורה של מצבי פגיעה בבית העסק. צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות, ילמד את צורכי בית העסק שלכם, יציע לכם מוצרי ביטוח עסק נבחרים, מחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל וילווה אתכם עד לבניית מערך ביטוחי כולל, מוכן לכל אפשרות.

לכסות בחוכמה את מה שחשוף לפגיעה

כל בית עסק חשוף באופן טבעי לפגיעות מסוגים שונים. מפגיעה בנכסי בית העסק ועד פגיעה ברצף הפעילות העסקית. כל מצב כזה עלול לפגוע באופן ישיר בפרנסת בעלי העסק וצוות העובדים. רכישת ביטוח עסק מתאים תמנע שיבוש של הפעילות הכלכלית והעסקית ותאפשר פיצוי נאות בהתאם לצורך.

כדאי לכלול בתוך ביטוח העסק סעיפי כיסוי לנכסים השייכים לעסק. למבנה בו הוא שוכן, למלאי, לחומרי הגלם, לכלי רכב ולציוד נלווה. כדאי גם לבחור בפתרונות נוספים המתייחסים לאפשרויות פגיעה בשמו הטוב של בית העסק או לחשיפה לתביעות משפטיות שונות, כמו פגיעות צד ג' ואחריות מקצועית. מומחה ביטוח יידע להתאים סל ביטוחים שייתן מענה מושלם לצרכי בית העסק, בתנאים נוחים ומבלי להתפשר על איכות הכיסוי.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>