ביטוח דירה

לבחור במה שטוב לבית שלכם 
הבית מכיל בתוכו את כל מה שחשוב ויקר לנו בעולם. זהו המקום שמגן עלינו ובו אנחנו חיים את חיינו במלואם. רק הגיוני להתכונן לכל מצב בו תיתכן פגיעה במקום אינטימי זה. צוות סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, יתאים עבורכם ביטוח דירה נוח ומשתלם שייתן כיסוי לכל מקום שאתם קוראים לו בית.

חברות הביטוח מציעות מוצרי ביטוח דירה מודולריים וחדשניים. מומחי סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם מקפידים להתמצא בכל הסעיפים ובכל החידושים ולהציע ללקוחות הסוכנות מוצרים מן השורה הראשונה, באחריות. כדי להימנע מהוצאות כספיות מיותרות, כדאי ומומלץ לקבל סיוע מקצועי בהתאמת ביטוח הדירה לנכס ו/או לרכוש שלכם. כל מוצרי ביטוח הדירה ניתנים להתאמה מיטבית ולרכישה בתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד.


ביטוח דירה – מה כדאי לכם לדעת

מוצרי ביטוח הדירה הם מודולריים, כלומר, ניתנים לפירוק ולהתאמה לפי דרישות הלקוחות. ביטוח דירה בסיסי מורכב משני חלקי ביטוח: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח המבנה מכסה את הנכס ואת חלקיו ומתאים בדרך כלל לבעלי הנכס, בין אם הם גרים בו ובין אם הם משכירים אותו. ביטוח התכולה מכסה את הרכוש שבתוך תחומי הנכס ומתאים למי שמתגורר בנכס או מאחסן בו את חפציו.

המדינה, באמצעות משרד האוצר, חוקקה חוק הנקרא 'חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים' אשר מטרתו להגן על זכויות ציבור המבוטחים שרכש ביטוח דירה. חוק זה כולל בתוכו תקנות מינימום אשר מחייבות כל פוליסת ביטוח דירה. לפי תמצית החוק, כל ביטוח דירה צריך להציע כיסוי במקרים בהם קיימת פגיעה עקב נזקי טבע, חבלות חיצוניות, שריפות, פיצוצים וונדליזם.

חברות הביטוח ממשיכות לפתח ולשפר את מוצרי ביטוח הדירה והן מוסיפות סעיפי כיסוי נוספים כמו פיצוי לפגיעות צד ג', ביטוח לרכוש יקר ערך או לציוד אלקטרוני.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>